Usługi i Handel Jerzy Oprawski

image

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1989r w mieście Grudziądz w województwie kujawsko-pomorskim.

W początkowym okresie działalności oprócz usług ślusasko-tokarskich wykonywaliśmy krzyże ze stali nierdzewnej kwasoodpornej dla zakładów kamieniarskich i osób prywatnych. Ze względu na istniejące zapotrzebowanie na inne ozdoby nagrobkowe wprowadziłem do produkcji takie wyroby jak:

główki, róże, rozety, lampiony, wazony, aniołki
i wiele innych ozdób wykonywanych z aluminium, mosiądzu i stali nierdzewnej. Po kilku latach działalności powiększyłem park maszynowy, poszerzyłem zakres działalności o wyrób balustrad ze stali nierdzewnej kwasoodpornej w wersji (polerowana lub szlifowana) według wzoru własnego lub klienta.
W zakresie usług świadczonych przez firmę znajdują się : spawanie aluminium , stali kwasoodpornej , mosiądzu i brązu metodą TIG ( w osłonie argonu ), usługi tokarskie i ślusarskie .

Zobacz

Informacje

Usługi świadczymy dla osób prywatnych i firm. Towar dostarczamy własnym transportem lub wysyłamy Pocztą Polską lub firmą kurierską. Prowadzimy sprzedaż jednostkową i hurtową. Przy zakupach hurtowych istnieje możliwość negocjacji ceny.

transport

Sprzedaż i zapłata.

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na cały kraj dla osób prywatnych i firm.Towar dostarczany jest na koszt odbiorcy. Sposoby płatności:

  • Zapłata przy odbiorze osobistym.
  • Zapłata przy odbiorze towaru od kuriera.
  • Wpłata równowartości towaru plus koszt przesyłki na Nasze konto.
bank

Przelew na konto

Należności można przelewać na jedno z dwu podanych poniżej kont:

  • 08 1320 1537 1539 4404 2000 0001
  • 91 9484 1033 0315 9293 3003 0001